EnglishРусскийУкраїнська
Єгипет: інформація щодо туристичних подорожей — Турагентство «Asterra Travel / Астерра Тревел»
JAZ MAKADI SARAYA RESORT03

Єгипет: інформація щодо туристичних подорожей

17.06.2020
Єгипет відкриває міжнародне авіасполучення з головними морськими курортами країни для іноземних туристів з 1 липня 2020 року!

Гостей чекають:
⭐️ Південний Синай, де розташований ваш улюбленний Шарм-ель-Шейх;
⭐️ провінція Червоне море, де розташований курорт Хургада;
⭐️ місто Мерса-Матрух на узбережжі Середземного моря.

Крок за кроком, країна знімає обмеження. Влада вже дозволила в зв’язку з відкриттям кордонів збільшити завантаження готелів до 75%. Усі об‘єкти туристичної діяльності матимуть спеціальні сертифікати безпеки.А в разі появи будь-яких симптомів зараження вірусом, гість зможе повідомити адміністрацію готелю та отримати ліки та необхідне лікування за рахунок створеного в країні фонду для боротьби з COVID-19.

В аеропорту вильоту кожному туристу будуть пропонувати заповнити документ, який підтверджує, що він раніше не був заражений коронавірусом та не був у контакті з хворим, та що за 14 днів до дати поїздки ніяких симптомів вірусної інфекції не виникало.

Туристам, які прибувають з країн, в яких спалах вірусу сягає рівня епідемії, необхідно буде надати негативний результат тесту, проведеного не більше ніж за 48 годин до вильоту. У разі відсутності такої довідки, тестування буде проведено в аеропорту після прильоту і вихід з будівлі аеропорту можливий лише після отримання результату – приблизно через чотири години.
Расскажите друзьям!

About the Author : administrator


0 Comment

Последние новости

×

 

×

×

×
  вверх